Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Poszukujemy psychologa do pracy

21.06.2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku psychologa.

Więcej informacji tutaj

Psycholog

Zakres obowiązków:

Prawidłowa realizacja projektu pn. “Rodzinka jest dobra na wszystko” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 poprzez udzielanie poradnictwa psychologicznego i konsultacji uczestnikom projektu, także w miejscu zamieszkania

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie; na zastępstwo podczas nieobecności psychologa

Liczba godzin w tygodniu:

40

Wykształcenie:

Wyższe, na kierunku: psycholog

Umiejętności i uprawnienia:

Prawo jazdy kategorii B.

Inne wymagania:

Osoba nie jest/nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona; Osoba wypełnia obowiązek alimentacyjny- w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego; Osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Data rozpoczęcia pracy:

Po podpisaniu Umowy

Dane kontaktowe

 Marzec 2024
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  Created by ARISCO