Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Poszukujemy kandydatów do pracy

12.04.2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach: Fizjoterapeuta, Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej.
Więcej informacji TUTAJ

Fizjoterapeuta:

Zakres obowiązków:

Zabiegi fizjoterapeutyczne wykonywane dzieciom umieszczonym w rodzinnej pieczy zastępczej i domu dziecka zgodnie z zaleceniami lekarskimi

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Liczba godzin pracy w miesiącu:

30

Data rozpoczęcia:

01.05.2019

Wymagania konieczne

Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 1)

Umiejętności i uprawnienia:

Kontakty z innymi ludźmi

Inne wymagania:

-godziny pracy ustalane z rodziną zastępczą - wykształcenie wyższe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 czerwca 2018 r. w sprawie szczegółowego wykazu czynności zawodowych fizjoterapeuty - zwrot kosztów dojazdu fizjoterapeuty do miejsca zamieszkania rodziny zastępczej do 200 km. w m-cu

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej:

Zajmowanie się rodzinami zastępczymi, w których przebywają wychowankowie od 15 roku życia polegające na przygotowywaniu tych osób do samodzielnego życia po opuszczeniu przez nich rodzinnej pieczy zastępczej.

Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:

1

Zmianowość:

inna

Liczba godzin pracy w tygodniu:

40

01.05.2019

System wynagradzania:

prawo jazdy kat. B

- zadaniowy czas pracy - wykształcenie wyższe zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny
i systemie pieczy zastępczej (Dz.U z 2018 r. poz 998) - doświadczenie zawodowe w pracy
z dziećmi min. 1 rok

Dane kontaktowe

 Październik 2019
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  Created by ARISCO