Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Podsumowanie Niebieskiego Pikniku 2018

29 lipca 2018 r. mieszkańcy powiatu zduńskowolskiego po raz drugi licznie zgromadzili się na "Niebieskim Pikniku" zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli i zduńskowolską Komendę Powiatową Policji.


Zapraszamy do obejrzenia materiałów z naszej imprezy


 

 

 

 

W niedzielne popołudnie na teren Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Zduńskiej Woli przybyły całe rodziny. Zduńskowolscy policjanci i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli dla uczestników pikniku przygotowali szereg atrakcji.

 
Na zakończenie pikniku organizatorzy nagrodzili laureatów konkurs plastycznego “Bezpieczna Rodzina”, „Policjant - przyjaciel dzieci” skierowanego do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu zduńskowolskiego, którego głównym celem było  propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
W kategorii uczniów klas I-IV zwyciężył Paweł Rachowski, natomiast w kategorii uczniów klas V-VIII pierwsze miejsce przypadło Julii Raj. Jury konkursowe przyznało tez nagrodę Grand Prix dla Nadii Wierzbowskiej - autora wyróżnionej pracy. Link do wszystkich prac.

Fragment odcinka "Łodzią po Regionie".
Komendant insp. Małgorzata Mączyńska oraz Dyrektor PCPR Mariusz Kubiak w wyemitowanym dzisiaj w TVP3 Łódź materiale opowiadają o wczorajszym Niebieskim Pikniku i o wspólnych działaniach promujących bezpieczeństwo w naszym powiecie.

_________________________________________________________

 


 

 powrót

Dane kontaktowe

 Kwiecień 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone