Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Regionalny System Ostrzegania

seminarium w pcpr

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, razem z Łódzkim Urzędem Wojewódzkim w Łodzi zaprasza do poznania i korzystania z Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO). Regionalny System Ostrzegania to działająca od 2015 roku bezpłatna aplikacja na telefony komórkowe, wysyłająca komunikaty o potencjalnych zagrożeniach i klęskach żywiołowych.

 

Alerty RSO są także dostępne w kanałach TVP w naziemnej telewizji cyfrowej oraz na stronach urzędów wojewódzkich. Komunikaty przekazywane przez system dotyczą głównie ostrzeżeń meteorologicznych, stanów hydrologicznych oraz informacji drogowych. RSO adresowany jest też do użytkowników smartfonów w trzech najbardziej rozpowszechnionych aplikacjach mobilnych:

 

Google Play,

 

Apple App Store,

 

Windows Phone Store.

 

Zachęcamy do korzystania z kanałów informacyjnych Regionalnego Systemu Ostrzegania. Instalacja aplikacji RSO może zaowocować bardzo wymiernymi skutkami w postaci zwiększenia poziomu bezpieczeństwa tych, na których tak bardzo nam zależy.

Bezpłatne szkolenie w Powiecie Zduńskowolskim – „Realizacja zadań publicznych – jak pozyskać środki i nawiązać współpracę z samorządem”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu realizacji zadań publicznych i współpracy z samorządami, które odbędzie się 16 października 2017 roku w siedzibie Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Więcej informacji  tutaj;

Seminarium CIRDUS – żeby rodzice byli dobrze poinformowani

piknik z okazji dnia gluchych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli wraz z Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem „CIRDUS” zaprasza urzędników administracji samorządowej, nauczycieli, pracowników poradni zdrowia, a także rodziców na seminarium pt.: „CIRDUS – żeby rodzice byli dobrze poinformowani” Seminarium odbędzie się 19 października 2017 roku w siedzibie PCPR przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli.
Celem seminarium jest zdobycie wiedzy na temat działań informacyjnych skierowanych do rodziców dzieci z uszkodzonym słuchem.
 
Zapisy na seminarium przyjmowane są drogą elektroniczną: magdalena.dunaj@pzg.lodz.pl lub telefonicznie pod nr: 506 276 687 do
16 października 2017 r.

Zaproszenie do składania ofert - opieka medyczna

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert w ramach postępowania o udzielenie zamówienia pn.: „Świadczenie usług medycznych w zakresie badań  profilaktycznej na rzecz pracownikówi  kandydatów do pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.”.

Więcej informacji TUTAJ 

Piknik rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych i Języka Migowego

piknik z okazji dnia gluchych

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych i Języka Migowego zapraszamy dzieci głuche, niesłyszące i słabosłyszące, noszące implant lub noszące aparaty słuchowe oraz ich rodziców i opiekunów na PIKNIK RODZINNY. PIKNIK RODZINNY będzie dla dzieci doskonałą okazją do zabawy z innymi dziedmi głuchymi, niesłyszącymi, słabosłyszącymi, noszącymi implanty i aparaty słuchowe. W czasie PIKNIKU rodzice i opiekunowie będą mogli wziąd udział w wykładach i spotkaniach ze specjalistami, w tym: specjalistą ds. implantacji, surdologopedą, specjalistą w zakresie nauki polskiego języka migowego. PIKNIK będzie też dla rodziców doskonałą okazją do spotkania innych rodziców i wymiany doświadczeo.

 

Piknik odbędzie się 1 października 2017 r. w Łódzkim Oddziale Polskiego Związku Głuchych, przy ul. Nawrot 94/96 w godzinach od 12.00 do 16.00.

Aktywny Samorząd - Moduł II

trwa nabor wnioskow aktywny samorzad 2017 modul 2

Przypominamy, że w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli trwa nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” – Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym poprzez dofinansowanie kosztów edukacji w szkole policealnej, w kolegium, w szkole wyższej a także kosztów przewodu doktorskiego, otwartego poza studiami doktoranckimi.


Termin składania wniosków, upływa w dniu 10 października 2017 r. a same druki wniosków można pobrać osobiście w siedzibie PCPR
(ul. Dąbrowskiego 15, parter, pok. 0.15) lub z naszej strony internetowej.

Ponowne zaproszenie do składania ofert – opracowanie i realizacja programu korekcyjno – edukacyjnego.

21.08.2017

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w ramach procedury rozeznania rynku, ponownie zaprasza do przesyłania ofert na realizację zadania: opracowanie i realizacja programu korekcyjno – edukacyjnego dla 4 osób stosujących przemoc w rodzinie.
 
Więcej informacji i wstępny opis przedmiotu zamówienia znajdują się w załączonych dokumentach.
Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   [9]   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  

Dane kontaktowe

 Sierpień 2019
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone