Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Gratulacje dla laureatek konkursu\"Lady D, czyli Kobieta Niezwykła\" - miniatura

Gratulacje dla laureatek konkursu\"Lady D, czyli Kobieta Niezwykła\"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli składa gratulacje Pani Marcie Langner oraz Pani Joannie Jarosławskiej za osiągnięcia w konkursie "Lady D, czyli Kobieta Niezwykła", adresowanym do kobiet niepełnosprawnych z województwa łódzkiego. 

Pani Marta Langner to laureatka pierwszej nagrody w kategorii „Sport”. Pani Marta bierze czynny udział w życiu sportowym. Jako lekkoatletka zdobywała nagrody w wielu olimpiadach, zawodach i konkursach.

Pani Joanna Jarosławska została laureatką pierwszego miejsca w kategorii "Życie zawodowe". Doceniona została Jej bezinteresown działalność na rzecz drugiego człowieka, jak również zaangażowanie w działalność charytatywną nie tylko na rzecz osób niepełnosprawnych.

Serdecznie gratulujemy!

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej świadczenia usługi cateringowej w formie bufetu szwedzkiego dla 120 osób w trakcie spotkania integracyjnego podsumowującego projekt w dniu 19 czerwca 2015 roku.

Więcej informacji w załączeniu.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do przesyłania ofert cenowych dotyczących druku 30 szt. zaproszeń (druk pełno kolorowy) na kartonie ozdobnym w kolorze kremowym.

Więcej informacji w załączeniu.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej świadczenia usługi cateringowej w formie bufetu szwedzkiego dla 36 osób w trakcie imprezy integracyjnej „Jesteśmy razem” w dniu 12 czerwca 2015 roku.

Więcej informacji w załączeniu.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej świadczenia usługi cateringowej dla 150 osób w trakcie imprezy integracyjnej „Jesteśmy razem” w dniu 12 czerwca 2015 roku na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli

Więcej informacji w załączeniu.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej wynajmu stanowiska do wyrobu waty cukrowej wraz z obsługą w czasie czterech godzin podczas imprezy integracyjnej „Jesteśmy razem” w dniu 12 czerwca 2015r.

Więcej informacji w załączeniu.

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej wynajmu w dniu 12 czerwca 2015r. 3 kabin sanitarnych, w tym jednej dostosowanej do osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji w załączeniu.

 

Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   [35]   36   37   38   39   40   41   42  

Dane kontaktowe

 Marzec 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone