Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Impreza integracyjna Jesteśmy razem - miniatura

Impreza integracyjna Jesteśmy razem

W ramach realizacji projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w dniu 12 czerwca 2015 r. o godz. 11.00 w na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ulicy Dolnej 41, odbyła się impreza integracyjno-sportowo-kulturalna „Jesteśmy razem” dla uczestników projektu i ich rodzin. W imprezie wzięło udział ponad 150 osób.

Podczas imprezy na scenie wystąpili uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zduńskiej Woli , mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli oraz wokalistka z PCKSiR w Zduńskiej Woli. Ponadto imprezę uświetnił pokaz kultury indiańskiej, miasteczko indiańskie, stoisko z watą cukrową, stoisko z lodami, kolorowe dmuchańce, malowanie twarzy, szczudlarze i baloniarze.

Celem imprezy „Jesteśmy razem” jest integracja i wsparcie osób uczestniczących w projekcie oraz ich otoczenia, uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych jak i osób usamodzielnianych.

Konferencja podsumowująca projekt "Z myślą o przyszłości" - miniatura

Konferencja podsumowująca projekt "Z myślą o przyszłości"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w dniu 19 czerwca 2015r organizuje spotkanie integracyjne podsumowujące projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.  

Celem spotkania jest możliwość zaprezentowania działań podjetych w trakcie trwania projektu oraz ukazanie drogi jaką przebyli uczestnicy w projekcie, ich udział w szkoleniach, poradnictwach i imprezach organizowanych w ramach projektu. Udział w nim wezmą Beneficjenci projektu, osoby z ich otoczenia, zaproszeni goście oraz pracownicy zespołu projektowego.

Spotkanie obdędzie się na terenie PCKSIR ul.Dolna 41, Zduńska Wola 

Zaproszenie do złozenie oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do złożenia ofert cenowych dotyczących zakupu artykułów spożywczych. 

Więcej informacji w załączniku.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do złożenia ofert cenowych dotyczących zakupu kompletów ręczników. 

Więcej informacji w załączniku.

Impreza integracyjna \"Jesteśmy Razem\" - miniatura

Impreza integracyjna \"Jesteśmy Razem\"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza na VII edycję imprezy integracyjnej pn."Jesteśmy Razem"  

Impreza obdędzie się w dniu 12.06.2015r od godziny 11.00 na terenie PCKSIR ul.Dolna 41, Zduńska Wola

Podczas imprezy przewidziane są liczne atrakcje,zabawy oraz poczęstunek.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli w związku z realizacją projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do złożenia ofert cenowych dotyczących zakupu:

 - 100 sztuk balonów w kolorze niebieskim

- 100 sztuk balonów w kolorze żółtym

Więcej informacji w załączniku.

Informacja o programie "Zgaś ryzyko" realizowanym przez państwową Straż Pożarną

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie poinformować o możliwości uzyskania informacji dotyczącej ograniczenia liczby ofiar pożarów w roku 2015-2024 na stronie http://www.zgasryzyko.pl/
Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   [29]   30   31   32   33   34   35   36   37   38  

Dane kontaktowe

 Marzec 2020
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone