Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Trwa program korekcyjno-edukacyjny

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, iż prowadzi Program Korekcyjno-edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosują przemoc wobec swoich bliskich.

Zajęcia w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych dla uczestników programu prowadzą specjaliści z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy w rodzinie.

Dzień Seniora 2017 w Zduńskiej Woli - miniatura

Dzień Seniora 2017 w Zduńskiej Woli

27 października 2017 roku w Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz" obchodzony był Dzień Seniora. Na obchodach byli obecni przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Środowiskowego Domu Samopomocy z ul. Łaskiej 59 i ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli. Odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w pokazach i występach, mogli skorzystać z wykładów oraz porozmawiać z przedstawicielami takich instytucji jak:

- Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

- Narodowy Fundusz Zdrowia,

- Komenda Powiatowa Policji w Zdunskiej Woli, 

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

 

Nabór do projektu"Nadzieje Sportu Akademickiego" - miniatura

Nabór do projektu"Nadzieje Sportu Akademickiego"

W związku z realizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski projektem „Nadzieje sportu akademickiego”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zachęca do udziału w rekrutacji studentów oraz doktorantów, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie równoważne.

Więcej informacji TUTAJ

Samodzielni i skuteczni - konkurs PFRON

konkurs w pfron

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił otwarty konkurs o zlecenie realizacji zadań publicznych w formie wsparcia nr 4/2017 pn. „Samodzielni i skuteczni”.
Więcej informacji TUTAJ
 
 
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców - miniatura

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

      W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli odbywa się szkolenie pod nazwą “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Program szkolenia jest skierowany do rodzin zastępczych z Powiatu Zduńskowolskiego. W spotkaniach biorą udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.


      Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego spotkania.

 

 

Dzień Seniora 2017

seminarium w pcpr

Miejski Dom Kultury – Zduńskowolskie Centrum Integracji „Ratusz” razem z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów serdecznie zapraszają na DZIEŃ SENIORA, który odbędzie się w „Zduńskowolskim Ratuszu” w dniu 27 października 2017 r. w godzinach od 9.00 do 15.00.
W programie Dnia Seniora znajdują się, między innymi: wykłady, występy artystyczne, porady ekspertów oraz bezpłatne badania słuchu, ciśnienia i cukru. Zapraszamy do zapoznania się z planem spotkania.

 

 

Konsultacje w ramach projektu „Monitoring działań jednostek administracji samorządowej w województwie łódzkim pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami" - miniatura

Konsultacje w ramach projektu „Monitoring działań jednostek administracji samorządowej w województwie łódzkim pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami"

W dniu 12 października 2017 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli przeprowadzone zostały konsultacje w ramach projektu „Monitoring działań jednostek administracji samorządowej w województwie łódzkim pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami" na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy, i Polityki Społecznej przez Stowarzyszenie Instytutu Nowych Technologii w partnerstwie z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Pomocy „Słyszę Serce".

 

Więcej informacji i galeria  TUTAJ.

 

Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   [14]   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  

Dane kontaktowe

 Luty 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone