Przejdź do treści
Powiatowe centrum Pomocy rodzinie w zduńskiej Woli
Człowiek - najlepsza inwestycja
Projekt "Z myślą o przyszłości" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Aktualności

Nabór do programu korekcyjno-edukacyjnego.


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje,
iż prowadzi nabór kandydatów do programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosowali bądź stosują przemoc wobec swoich bliskich. Zajęcia odbywać się będą w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych. Udział w programie i konsultacje są bezpłatne.

Więcej informacji w załaczonym piśmie.

Dodatkowe kryteria rozpatrywania wniosków dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

kryteria do wnioskow

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, że Rada Powiatu Zduńskowolskiego podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia „Dodatkowych kryteriów rozpatrywania wniosków dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji społecznej, realizowanych przez Powiat Zduńskowolski w roku 2018”.

W załączeniu treść tej uchwały.

Zaproszenie do składania ofert - monitorowanie systemu PPOŻ

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert w sprawie monitorowania systemu PPOŻ w siedzibie PCPR przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli. Więcej informacji, zaproszenie i formularz cenowy znajduje się  TUTAJ.

Zaproszenie do składania ofert - konserwacja systemów bezpieczeństwa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert w sprawie konserwacji systemów bezpieczeństwa w siedzibie PCPR przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli. Więcej informacji, zaproszenie i formularz cenowy znajduje się  TUTAJ.

Pilotażowy program „Aktywny samorząd” w 2018 roku

konkurs w pfron

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli informuje, że rozpoczęło się przyjmowanie wniosków dotyczących Pilotażowego Programu Aktywny Samorząd w 2018 roku.

 

Dokumenty można składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli przy ul. Dąbrowskiego 15, parter, pok. 0.15.

Wnioski w formie elektronicznej oraz dodatkowe informacje dotyczące Programu znajdują się w naszej zakładce „Aktywny Samorząd”

 

Więcej informacji udzielamy osobiście, lub pod nr. tel.: 43 824 99 90

Zaproszenie do składania ofert - Zakup i dostawa artykułów biurowych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert w postępowaniu - zakup i dostawa artykułów biurowch dla PCPR i jednostek podległych.
Więcej informacji w załączonych plikach.

Konkurs plastyczno–literacki dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i wielodzietnych.

konkurs dla dzieci z rodzin zastepczych i wielodzietnych

 

PCPR w Zduńskiej Woli serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-licerackim dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych i wielodzietnych. Organizatorem konkursu jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi a jego celem jest w szczególności integracja środowiska rodzin oraz podkreślenie znaczenia rodziny - w tym wspólnego spędzania wolnego czasu.


Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wychowującej się w rodzinach zastępczych i wielodzietnych w województwie łódzkim. W konkursie mogą brać udział również dzieci i młodzież, których rodzice biologiczni są rodzicami zastępczymi dla innych dzieci. Uczestnicy zostaną podzieleni w następujący sposób:
1) Prace plastyczne:
- Grupa I dzieci w wieku od 3 do 10 r.ż.,
- Grupa II dzieci i młodzież w wieku od 11 do 18 r.ż.,
- Grupa III prace zbiorowe dzieci w wieku od 3 do 18 r.ż.
2) Prace literackie
- Dzieci w wieku od 7 do 18 r.ż.

Prace można przesyłać do 9 marca 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Więcej informacji w załączonych plikach

Strona   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   [12]   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  

Dane kontaktowe

 Marzec 2021
 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 
Kapitał ludzki
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Europejski Fundusz Społeczny
 
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
 
  Created by ARISCO
Copyright © 2011 PCPR Zduńska Wola. Wszelkie prawa zastrzeżone